Potrzebny sprzęt dla motocyklisty

Potrzebny sprzęt dla motocyklisty

Kup sprzęt motocyklowy.

Motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. Żeby upajać się z jazdy wygodnej oraz bezpiecznej, a przy tym zgodnej z regulacjami, należy zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy wiesz, jakie akcesoria są niezbędne oraz gdzie je nabyć? Wyjaśniamy wszystko w naszym artykule!

Który sprzęt motocyklowy jest niezbędny?

Kask to – wedle krajowych rozporządzeń – obowiązkowy element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak również jego pasażera. Nie jest jednakże powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, istotne jest tylko to, aby spełniał standardy bezpieczeństwa. Możesz więc wybierać z wielu kasków dostępnych w punktach sprzedaży motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, który stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a ponadto prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu oraz ogumienie pneumatyczne (jakiekolwiek z nich musi spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych rynsztunków to wyposażenie motocykla – motocyklista musi posiadać jedynie wymieniony już kask. Warto jednakże zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak profesjonalne ubranie oraz buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przewieźć bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w profesjonalnym sklepie motocyklowym.

Akcesoria motocyklowe – sklep stacjonarny a online

W jaki sposób wybrać punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi? / Jak wybrać punkt sprzedaży motocyklowy?
W jakim miejscu nabyć sprzęt lub akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie odpowiednim wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest doświadczona obsługa, jaką można poprosić o poradę, jednakże w sklepie internetowym też jest ona dostępna, choć żąda kontaktu telefonicznego czy też ewentualnie mailowego.
Przewagą internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, w wielu przypadkach bardziej przyjazne aniżeli w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed kupnem.
Jaki wobec tego punkt sprzedaży z akcesoriami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Można pogodzić obie opcje – co poniektóre punkty, np. punkt sprzedaży motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak również sklepami stacjonarnymi (w wypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu i Krakowie).

Nasze dane kontaktowe:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]