Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Nadzwyczaj ważnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł bądź zlekceważenie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na trasie, co często kończący się kolizją. Używanie wysokiej jakości świateł jest istotne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z rodzimych producentów niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

produkty krakowskiego producenta samochodowego

W praktyce w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road i rolniczymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają mnóstwo tygodni w podróży. A to raptem ułamek oferty spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół ekspertów gotowy wcielić w życie wizję klienta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, wnikliwych analiz oczekiwań swoich odbiorców oraz zaangażowania w wieloaspektowe testowanie nowych produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]