Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Na https://tinyurl.com/y8llx2ag znajdziesz więcej szczegółów o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, stąd nieraz trudno znaleźć coś dla siebie w setkach wiadomości o najciekawszych atrakcjach i bieżących wydarzeniach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Najciekawsze miejsca w Małopolsce – poznaj portal stworzony specjalnie dla turystów

Żeby zaprezentować zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, ale też o pokazach i eventach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Turyści myślący o pobycie w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której migiem wyszukają Centra Informacji Turystycznej, motele, hotele i kempingi, jak również galerie i zabytki położone w miejscowościach województwa. Portal pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Natomiast dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery pokazujące m.in. regiony agroturystyczne, piękno parków narodowych i krajobrazowych czy zamek na Wawelu.

Proste rozmówki i katalog konsulatów – niezbędne informacje dla turystów z zagranicy

Witryna visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych turystach, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i pozostałych tatrzańskich miejscowości. Informacje zawarte na portalu publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale także w między innymi w języku włoskim, hiszpańskim i niemieckim, francuskim. Zagraniczni turyści znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze Małopolski. Nadzwyczaj przydatny dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, w którym poznają ważne słówka i sformułowania, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas podróży po Polsce.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego