Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Dowiedz się wszystkiego o wirtualnym spacerze Google.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje świetny sposób, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych ofert, przedsiębiorstw czy marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, by prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF wszelkich aktualnych danych, odpowiedniego opisu firmy, dodanie estetycznych zdjęć oraz adresu www naszej strony internetowej. Jest także inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele firm go używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zajrzeć do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niedużo firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy gabinetu medycznego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]