Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Wirtualny spacer VR. Sprawdź, kto może to wykonać

Wnętrza 3D to idealna metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla większości klientów możliwość zobaczenia takiego lokalu przed sygnowaniem umowy jest nadzwyczaj ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, można też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja niezwykle popularna. Polega ona na tym, iż oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu bądź biura firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do takiego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość też przechodzić do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie opłaca się opublikować model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji hotelu, restauracji czy pracowni, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, aby ewentualni nabywcy mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]