Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej szczegółów o Balice lotnisko parking uzyskasz tutaj.

Największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył niesamowite uznanie, to komfort, możliwość dotarcia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu oraz szybkość. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia załogi

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]