Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę wesela pod Krakowem w dobrej cenie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Sala weselna – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie proste. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym mieście, powinno się szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli dekoracja stołów, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić 130 osób. Imprezę można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]