Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien wykonuj regularnie

Zainteresowany serwis okien Warszawa cennik? Kliknij tu.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie działają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]