Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Jeżeli chcesz zamówić pozycjonowanie stron Kraków, wejdź na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest bowiem obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Dużo małych firm, funkcjonujących tylko na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Lublinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów używają głównie fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “wizażystka kraków”, “cukiernia kraków” albo “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]