Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Zleć sprzątanie grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które trzeba opłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]