Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Aktualizacja WordPress - skieruj się tu po więcej informacji o tej usłudze.

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Z uwagi na to, iż bez trudu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest niezwykle szybki, korzysta się z niego dzisiaj do projektowania sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Jednakże ten CMS bywa powodem niemiłych niespodzianek, zatem ważną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji nowych wersji CMS

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej edycji WordPressa. W wielu przypadkach jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą okresową instalację kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na cyberataki lub zawirusowanie. Poza tym, mimo iż WordPress jest bardzo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niespodziewanymi komplikacjami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Wobec tego ważne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, powinno się polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną internetową?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na sprawnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też blogerom i freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta likwidowanie następstw ataków hakerskich, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również wszelkiego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]