Kreatywne narzędzie promocji firmy – Street View w Mapach Google

Kreatywne narzędzie promocji firmy –  Street View w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D. Rzetelną pomoc profesjonalisty w tym zakresie otrzymasz tu

Spacery Google to bardzo popularna forma zwiedzania różnych miejsc. Bez wysiłku w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, by podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy biurze i prezentować je przyszłym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei wygląda bardzo efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Czemu warto je wykorzystywać do promocji?

Spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie odwiedzać lokalizacje z całego świata. Działa to w ten sposób, że Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a w następnej kolejności scala je i udostępnia na Google Maps. Dzięki takim fotografiom, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się górę i w dół, na boki, a także możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego przyjrzenia się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można też przemierzać kolejne metry i docierać do innych lokalizacji — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest wirtualny spacer 3D po naszej firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru po naszym hostelu, firmie czy restauracji. W odróżnieniu do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (jest to zależne przeważnie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok standardowych zdjęć i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową stronę.

Czy opłaca się stworzyć spacer 360 stopni po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Bez wątpienia opłaca się stworzyć taki spacer w naszej firmie w celach marketingowych. Internauci, patrząc na nasze biuro, hotel czy mieszkanie do wynajęcia uzyskają dużo przydatnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników atrakcyjnymi warunkami pracy. Jednostki, które uprzednio przekonają się zdalnie o standardzie danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu witryny i wyróżnieniu naszej firmy w Mapach Google. Spacery Google można włączyć na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]