Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]