Filmy korporacyjne – zdobądź nowych klientów

Filmy korporacyjne – zdobądź nowych klientów

Filmy korporacyjne to nowoczesne narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich produktów lub usług. Za pomocą kilkuminutowego spotu zmontowanego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, osiągnięcia, motto przewodnie oraz misję. W filmie warto również uwzględnić pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to instytucja publiczna, zakład produkcyjny, duża organizacja, polski oddział międzynarodowej korporacji czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – promocja twojej firmy

Wideo marketing jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, że materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż tradycyjne formy reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem stosuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można zamieścić w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook czy Instagram), jak również na stronie www firmy. Film szybko dotrze do obecnych i przyszłych odbiorców, a energiczny montaż i fascynujący scenariusz klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne nakręcenie filmu korporacyjnego to ogromne wyzwanie – konieczny jest profesjonalny sprzęt (oprogramowanie do montażu, oświetlenie, kamery), a także dobry koncept i scenariusz, dlatego najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się do firmy, na co dzień zajmującej się kręceniem filmów. Doświadczona ekipa zadba o każdy element filmu (łącznie z dodaniem napisów, głosu lektora czy muzyki), a najnowszy sprzęt pozwoli zapisać materiał w najwyższej rozdzielczości.