Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić catering na dowóz.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które spraszasz znaczną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje i drobne przekąski w supermarkecie – duże wydarzenia zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy również w sferze posiłków. Wszak nie wypada położyć na stolikach gości po prostu herbatników i słodkich napojów. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering okolicznościowy i świąteczny – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej proponują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji ślubów, chrzcin albo komunii. Oferty te są dobrze dopasowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego wyraźnie różnią się od siebie m.in ceną i katalogiem posiłków oferowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, a przy tym być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń różnego typu to codzienność, a doświadczenie uzyskane w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Dlaczego opłaca się skorzystać z cateringu?

Przyrządzanie potraw już dla niewielkiej liczby gości bywa uciążliwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Jest to też możliwość uraczenia zaproszonych pysznymi posiłkami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, że ważną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja na stole. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]