Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ uzyskasz kompleksową pomoc specjalisty w dziedzinie tworzenia panoram 360 Google.

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz zakładów pracy i lokali gastronomicznych. Przeważnie spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod różnymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na oglądanie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania wnętrza biura, lokalu usługowego czy hotelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej ciekawa i pomaga szczegółowo poznać dane punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Przygotowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów biznesowych warto wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]