Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Chcesz sprawdzić, jak zamówić catering imprezowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź lastrada.pl.

Lato obfituje w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy plenerowe, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych punktach kraju mają miejsce konferencje, benefisy bądź bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym wyprawisz piknik lub zamówiłeś salę bankietową? Wspaniale!! Teraz należy postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smacznych ciepłych dań, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że na czas ważnych bankietów nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i oczekiwać, iż goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie rozstawienie stołów, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu bez wątpienia docenią także, jeśli potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Porady odnośnie posiłków i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem skorzystania z oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje smaczne menu, ale też kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Przekąski i potrawy zostaną dowiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie dania, zakąski i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]