Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering biurowy. Zajrzyj tu.

Konferencja, ważne rozmowy biznesowe albo szkolenie – każda większa firma niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program wykładów, między którymi przewidziane są na ogół dwie niedługie przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć większy posiłek w pobliskiej jadłodajni. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o pobrudzenie odzieży czy dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje również dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu firmowego

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to też szansa rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie tematów omawianych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie uczestników.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]