Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Aby skorzystać z sugestii fachowców z pracowni architektonicznej Kraków, wejdź na joannaklusak.com

Biuro architektoniczne świadczy obszerne spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a następnie aktywnie monitorować rozwój robót, zaplanować odbudowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne czy żłobki. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować pojemne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]