Szczelne okna energooszczędne

Szczelne okna energooszczędne

Poszukujesz okien energooszczędnych? Koniecznie odwiedź ten adres

Najbardziej istotnym elementem, o którym trzeba pamiętać przy remontowaniu domu mieszkalnego, są wytrzymałe okna energooszczędne. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które u producentów znajdziemy w różnych wariantach. Jak są stworzone i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zainwestuj w komfort termiczny

Drewniane okna skonstruowane są z ekologicznych komponentów – na przykład sosny i meranti. Charakteryzują się świetnymi atrybutami, dzięki czemu dorównują oknom z PCV. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na przepuszczalność cieplną stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli modernizujemy budynek przed sezonem zimowym. Gwarantuje to nie tylko brak strat ciepła, ale także oszczędność koksu lub oleju opałowego. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być zachowany na idealnym poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), a wtedy zyskujemy komfort termiczny w domu. Ciepło zostaje w domu, a przez nieszczelności nie dociera wiatr .

Okna energooszczędne – zwróć uwagę na współczynnik wygłuszania hałasu

Podejmując się wymiany okien zweryfikujmy następny zasadniczy detal – wskaźnik Rw. Jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w mieszkaniu – postawmy na dźwiękochłonne okna drewniane. Bardzo istotne są również specjalistyczne okucia okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Nowoczesna technika zapewnia pozbycie się niepożądanego gwaru, a także oszczędność opału, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]