Projekty domów drewnianych z bali

projekty domów drewnianych nowoczesnych, domy drewniane projekty

Drewniane domy to budowlany hit. Nowatorska konstrukcja powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – ogromne oszczędności

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Odpadają również roboty związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. To kompozycja nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również w zimie, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]