O zaletach usługi wynajmu szalunków

O zaletach usługi wynajmu szalunków

Wynajem szalunków - zobacz bezkonkurencyjną ofertę

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, jednak spotyka się także wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę często spotykana usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o wygodzie, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować poważne koszty.

O czym nie zapominać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wahania się dobrze natomiast skorzystać z sieci, by sprawdzić, co o usługach danej firmy mówią poprzedni klienci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]