Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Chcesz zamówić nowoczesne pokrycia dachowe? Skieruj się tutaj.

Stosowane przez dekady popularne dachówki betonowe i ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Nieskomplikowany montaż i możliwość dopasowania do każdej konstrukcji dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z wielu przyczyn. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym także ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i szybsze niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe rozstawienie pochłania zazwyczaj dużo więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, nawet bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia też większa szczelność. Oprócz tego łatwo je czyścić. generalnie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby kupić pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, zlokalizowanych na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz lubelskiego. Dumą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie porysowań. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi włazy dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08