Bartłomiej Sitarski – architekt

dobry architekt, biuro architektoniczne Kraków

Decyzje podjęte w początkowej fazie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów oraz ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto skorzystać z porad dobrego architekta?

Architekt pomoże wybrać odpowiednie technologie

Przyszli właściciele domu mają często problemy z wyborem materiałów, z których budynek ma być wzniesiony. A ta decyzja jest naprawdę ważna, gdy mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego warto jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać gwarancję, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie możesz wybrać projektu? Pomoże architekt

Dom w starym stylu lub też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub piętrowy? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Należy również na tym etapie wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł polecić nam odpowiednie rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]