Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Znajdź czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę chłonącą pot koni lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]