Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Jeśli chcesz kupić blachy trapezowe na dach, koniecznie sprawdź www.regamet.pl.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapez?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie też wspaniale prezentować się jako wykończenie składów, wiat albo budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08