Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Szukasz kapsułek Tchibo Cafissimo? Sprawdź http://tinyurl.com/w4b7j9s

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i powoli pozyskała sobie miliony zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości nadzwyczaj nieskomplikowaną metodą – należy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatycznym napojem.

Kawy single origin z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – sporo ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, gdyż ma na niego wpływ wiele różnych składników, na przykład pogoda , która panowała w danym roku. Dodawanie do kaw single origin dodatków aromatyzujących czy mleka tłumi ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii i Nikaragui (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w urzędach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany i zwykle mieści się w granicy 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój serwowany w bufetach w biurze czy w kawiarniach w galerii. Rozsądne ceny oraz nowoczesny design ekspresów na kapsułki powodują, iż coraz częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Za ich sprawą będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie podamy koleżankom najlepszej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas urządzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]