Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Zobacz, gdzie kupić maseczkę z atestem

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, całkowicie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji lub supermarketu, gdzie na ogół przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy zawsze zakładać na usta oraz nos ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Wytrzymała maseczka wielokrotnego użytku w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa nos i usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi atutami są trwałość, wygoda i niewielka waga, nie przekraczająca 10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym użyciu można oczyścić, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż do 30 razy) za pomocą popularnych detergentów.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, starsze bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi na pewno docenią też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]