Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Więcej o butelkach do piwa w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, niszowy albo pyszny wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób długo pozostał świeży, a zatem najlepiej w butelki i słoiki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików to sposób na zmniejszenie wydatków

Wiadomym jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. żurek, smalczyk kanapkowy lub marmolady, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób również dostanie opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co dostaniemy w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania piwa, soków czy wina. Dowożone są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z słoikami oraz butelkami hurtowo można też zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]