Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Więcej informacji o słoju z kranem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]