Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia będzie najwłaściwszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Atutów tychże produktów jest wiele, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień noc całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Całkowita kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niepodziewanie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia poradzi sobie każdy.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, iż te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Na żądanie klienta istnieje też opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien, które nie mają standardowego wymiaru.