Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalne środki czystości

środki czystości sklep internetowy, profesjonalna chemia gospodarcza

Aby zachować czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla firm, jak i klientów indywidualnych

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, ognisk pleśni lub graffiti.

Pielęgnacja powłok przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]