Poprzeczki samochodowe – zamontuj boks i w drogę!

Poprzeczki samochodowe – zamontuj boks i w drogę!

Zamów uchwyty samochodowe na https://ebagaznik.pl/pl/c/Bagazniki-bazowe/15

Podróż autem na wakacje wymaga wygospodarowania miejsca na wszystkie niezbędne podczas urlopu sprzęty. Najczęściej nie mieszczą się one w bagażniku. Po pierwsze dlatego, że ich liczba w przypadku wieloosobowej rodziny bywa znaczna, a po drugie, ze względu na spore wymiary niektórych bagaży. Tu należy wymienić przede wszystkim narty i rowery, których zmieszczenie w bagażniku przeciętnego samochodu jest niewykonalne. Rozwiązaniem w tej sytuacji są bagażniki dachowe i uchwyty samochodowe przystosowane do transportu wspomnianych sprzętów.

Poprzeczki samochodowe – zainstaluj box dachowy

Pakowność samochodu w dużym stopniu zwiększa zamontowanie bagażnika dachowego w postaci boxu. Ten rodzaj bagażnika nie tylko zapewnia transportowanym przedmiotom ochronę przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi, ale także nie zmniejsza znacząco osiągów pojazdu, gdyż posiada opływową budowę. Do jego założenia konieczne są poprzeczki samochodowe, nazywane relingami. Jeżeli nasze auto nie zostało w nie wyposażonepodczas produkcji, możemy je dokupić później. Pamiętajmy jednakże, by wybór modelu właściwego do konstrukcji naszego samochodu oraz montaż poprzeczek zlecić zawodowcom. W przeciwnym wypadku umocowanie bagażnika może okazać się nietrwałe.

Uchwyty samochodowe na dach i tył pojazdu

Poza poprzeczkami do montażu boksu dachowego, możemy także nabyć specjalne uchwyty samochodowe, dzięki którym przetransportujemy samochodem deski snowboardowe, rowery czy SUPy. Uchwyty tego typu są przeważnie przeznaczone do przewozu danego rodzaju sprzętu – gwarantują więc wysoki poziom bezpieczeństwa. Uchwyty rowerowe mogą być montowane zarówno na dachu samochodu, jak i w jego tylnej części – na haku holowniczym albo pokrywie. To drugie rozwiązanie jest zalecane z uwagi na to, że rowerom nie zagraża wtedy kolizja z wiaduktami, nisko wiszącymi gałęziami i tablicami.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]