Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Dowiedz się, gdzie nabyć części Renault Kraków, wejdź na http://bit.ly/2MdcyWk

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]