Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Jeśli szukasz drzwi drewnianych na wymiar, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na polskim rynku sprawiło, że jej specjaliści gwarantują klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów i usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitej wygody ich użytkowania, najwyższej jakości, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów szukających solidnych i nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższą wygodę – wydajnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz stanowią znakomitą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niestereotypowy, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są tylko z materiałów najwyższej klasy, wobec tego zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też na polu kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują darmową konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego projektu, znakomicie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich szerokości.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]