Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty na imprezy – dla kogo?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także maskownice w kilku kolorach.