Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Wszystko o kontenery producent

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na budowach często wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]