Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Chcesz zamówić 3D drukarki? Sprawdź cadxpert.pl

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz urządzenia. Szacuje się, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nawet o 90 procent. Główne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w różnych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest trwały i dokładny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]