Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Jeśli potrzebujesz drzwi wejściowych dwuskrzydłowych, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo zadań – chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od hałasu dobiegającego z dworu oraz zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czy warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi drewniane wejściowe – komfort cieplny i wytrzymałość

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem, ze względu na swoją solidność i cechy. Drewno wspaniale się prezentuje i można je wykończyć na wiele sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a przy tym koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie. Szukając drzwi do mieszkania warto wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Szczególnym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich właściwości – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, zatem wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Atuty dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Producenci oferują również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na niebanalny design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto skorzystać z usług producenta, który wykona indywidualny wzór na zlecenie, a zarazem zagwarantuje wieloletnią gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada również podkreślić pozostałe cechy, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je sforsować, bowiem obecnie coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Zapewnia to lokatorom wysoką ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne mają też trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. By osłonić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji wykorzystuje się środki impregnujące najlepszej jakości.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]