Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Szukasz drzwi wewnętrznych drewnianych? Zobacz tutaj

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu świetne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy główne cechy i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, dębu oraz mahoniu

Drewno to organiczny surowiec, który należycie pielęgnowany zachowa się w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a użyty jako element aranżacji wnętrza powoduje, że jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie właściwości drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają deformacji) oraz właściwą izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach rozmaitego typu – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce industrialnej. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, modele z progiem lub bez oraz masę innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez lata.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku warto zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, wypukłymi czy ornamentowymi, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]