Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Drukarka 3D dystrybutor. Zdobądź więcej informacji.

Jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, PolyJet, SLS, SLA oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę urządzeń do drukowania przestrzennego – powyżej 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Ponadto CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Antero 800 NA i inne (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do biznesmenów, profesjonalistów oraz reprezentantów przeróżnych branż (urządzenia firmy Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procedurą druku 3D, potrzebuje skonsultować ze znawcami projekt lub możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, powinien odwiedzić krakowski showroom. CadXpert gwarantuje również kompleksową obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy przeszkolenie pracowników z obsługi nabytych drukarek 3D.

Drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich firm

Jaką wysokość osiągają koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet niewielka lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi medycyna, stomatologia, motoryzacja czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż się rozwija – wraz z postępem idą nowe technologie oraz możliwości, na które niegdyś było stać jedynie ogromne korporacje. Współcześnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania 3D są stale rozwijane i udoskonalane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można obniżenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]