Derki dla koni – gdzie kupić?

Derki dla koni – gdzie kupić?

Jeśli chcesz zamówić derki, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derka specjalne nakrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]