Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Jeśli szukasz tekstyliów do kuchni, koniecznie sprawdź decosklad.pl.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni meblami pasującymi do naszego charakteru. W takim pomieszczeniu możemy szybciej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie dom albo dopiero planujesz jakiś remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w sklepie Deco Skład z Poznania.

Dodatki kuchenne i dekoracje do pokoju dziennego zamówisz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, dekoracje i akcesoria zaprojektowane w modnym od wielu lat stylu skandynawskim. Jego kluczową cechą jest nieskomplikowany wygląd, duża doza surowości oraz dążenie do stosowaniasurowców naturalnych, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski trzeba jednak rozpatrywać w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a równocześnie widoczne są tu również wyraźne dążenia, żeby aranżować wnętrza w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź sprawdzić jego asortyment przez internet, znajdziesz bogaty wybór akcesoriów do jadalni, kuchni i łazienki, jak również mebli i dekoracji do pokoju dziennego, pokoju dziecka oraz przedpokoju. Tu kupisz przybory do gotowania, przechowywania i pieczenia, a także cudowne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje i tekstylia kuchenne, którymi zachwycą się domownicy i goście. Jeśli chcesz gustownie urządzić łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i komplety łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z asortymentu znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś wielbicielem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład kupisz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci pomysłów? Sprawdzaj regularnie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład publikuje blog, w którym regularnie prezentuje dużo inspirujących wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji mieszkania, kupna wygodnych sprzętów czy wyboru praktycznych akcesoriów oraz designerskich dekoracji. To też niebanalne pomysły na podarunki dla znajomych z okazji różnych świąt, imprez oraz rocznic. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, by być stale na bieżąco z aktualnymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Nasze dane kontaktowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]