Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Dolce Gusto kapsułki zamienniki. Uzyskaj więcej wiadomości.

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły pomału podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]