Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto je kupić? Przedstawiamy blachy na rąbek stojący i możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – zalety i przeznaczenie

Panele dachowe na rąbek znakomicie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono entuzjastów. Świetnie wyglądającą oraz odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Charakteryzują się prostym i równocześnie błyskawicznym montażem.
Takie pokrycie dachowe idealnie współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a zarazem jest trwałe oraz odporne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii oraz odporności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą, która zapewnia osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też zredukować koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08