Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]