Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Zamów kapsułki A Modo Mio.

Marek produkujących kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył nieduży sklep, gdzie mielono ziarna kawy oraz przygotowywano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca mieszkańców Turynu. Sto lat później marka Lavazza nadal oczarowuje aromatem swoich kaw, ustanawiając normy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki aromat

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie pysznej, pachnącej kawy trwa jedynie moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak korzystać wyłącznie z mieszanek smaków sprzedawanych przez tego producenta. Aktualnie na rynku spotkać można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je głęboki aromat.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do licznych modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą mieszanką arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia czy Napoli Ristretto), ale także napoje o smaku tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]