Akcesoria do rolet wewnętrznych – zestaw idealny

Akcesoria do rolet wewnętrznych – zestaw idealny

Mechanizm do rolety, płytka montażowa, haczyk montażowy oraz napinacz łańcuszka to bardzo popularne i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i instynktowna – każdy w swoim domu przymocuje je w odpowiednim miejscu, bez konieczności użycia gwoździ czy śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główny atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym warto wiedzieć

Kupujesz rolety wewnętrzne? Od producenta otrzymasz taki pakiet:
– napinacz łańcuszka,
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny.
Podczas użytkowania rolet wewnętrznych pewne elementów mogą się wysłużyć. Co prawda nowoczesne akcesoria do rolet są najwyższej jakości, ale gdy podziała na nie zbyt duże obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Tak może przydarzyć się np. z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt szeroko otworzymy okno. Nie ma potrzeby wymieniać od razu całych rolet, w zupełności wystarczy kupić parę małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Twoje rolety po tej drobnej naprawie posłużą jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień noc polecana jest osobom, które pragną kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Pakiet akcesoriów do rolet dzień i noc to nieodłączna para rolet okiennych. Są wśród nich mechanizmysłużących do zwijania lub rozwijania rolet. Bezcenną pomocą w montażu, a następnie w użytkowaniu, będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest prawidłowe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie przytnie się i nie poplącze.