Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Biegi stały się w ostatnim czasie preferowaną aktywnością setek tysięcy Polaków. To sport, który można uprawiać w dowolnym miejscu, bowiem nawet w ogromnych aglomeracjach znajdą się rozległe parki oraz deptaki, gdzie można pobiegać. A co kluczowe – jogging nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczą zaledwie absorbujący pot t-shirt, porządne obuwie i trochę determinacji.

Gadżet dla biegacza może być użyteczną pamiątką z biegu

Również w niedużych miastach regularnie odbywają się półmaratony, w których uczestniczą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy tego sportu. Zapisanie się na tego rodzaju wydarzenie sportowe często łączy się z kilkunasto złotową wpłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu sportowcy odbierają również nieco gadżetów. Bazą takiego pakietu startowego zazwyczaj jest identyfikator zawodnika,koszulka biegowa , sporadycznie napój izotoniczny. Jednak coraz częściej sponsorzy imprez biegowych dodają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych wydarzeniach sportowych są to być np. nieduży ręcznik do otarcia potu, opaska do biegania, w której można schować klucze albo telefon, czy też nerka, czyli pojemniejszy pas sportowy na biodra. Biegacze bardzo doceniają takie komplety gadżetów, bowiem nawet jeśli nie wywalczą w biegu wysokiej pozycji, to t-shirt z logo imprezy pozostanie na zawsze pamiątką z uczestnictwa w biegu. Co ważne, jest to pamiątka użyteczna, którą biegacz może nosić w czasie swoich treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logotyp organizatora eventu

Duże i małe wydarzenia sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy sponsorów, którzy sfinansują ich przygotowanie. Tradycyjnie logotyp organizatorów i patronów biegów drukuje się nie tylko na ulotkach lub banerach reklamujących wydarzenie, ale również i na gadżetach rozdawanych biegaczom. Zależnie od rodzaju tworzywa czy tkaniny, z którego wytworzone są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo sponsorów stosowane są przeróżne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to głównie sitodruk, który gwarantuje wysoką wytrzymałość grafiki.