Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

kurs blender, kurs modelowania 3d

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili dużych wydatków – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można przyswoić sobie samemu, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa niezmiernie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie szczególnie pomocne osobom, które niedawno poznali program Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które detale warto dopracowac oraz sugerując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, aby odbywał się on w niewielkich zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie filmu i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i cenioną w szczególności w branży gier wideo, filmowej i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i entuzjaści 3D pragnący odkryć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]